057 784-03-58
050 400-85-55
068 669-54-53

Гумування металу (Футерування)

Українські виробники металургійного, поліграфічного обладнання, транспортерів і конвеєрів, складських механізмів застосовують гумування деталей для:

 • збільшення зносостійкості рухливих вузлів;
 • антикорозійного захисту металу,
 • зниження шуму.

Ремонтники металургійних заводів, друкарень, складських комплексів, хімічних і харчових виробництв замовляють футерування валів, роликів, транспортних коліс, бандажів для відновлення працездатності зношених деталей.

Компанія у цифрах

2021
Рік заснування
0 +
Видів продукції
0
Тонн продукції на місяць

Технології гумування

За технологіями гумування металу розділяється на гарячу та холодну вулканізацію, захист металевих поверхонь гумовими пластинами (кріпляться клеєм, болтами). У заводських умовах гумування металевих поверхонь здыйснюється гарячою вулканізацією гумової суміші. За гарячої вулканізації поверхня обертання покривається клейовим шаром і сирої гумою. Для механізації цього процесу застосовуються шнек-машини. Гумова суміш вулканізується в прес-формі під тиском. Після охолодження гуми ролик, вал, каток центрируется і балансується.

Заводське гумування роликів, катків:

 • знижує можливість перекосу, заклинювання механізму;

 • збільшує зносостійкість;

 • стійке до порізів і розривів;

 • знижує рівень вібрацій і шуму.

При заводський гарячій вулканізації використовується гума для гумування різних сортів. Для різних умов експлуатації затребувані суміші з добавками натурального, бутадієнстирольного, етилен-пропіленового, бутадієн-нитрильного, ізопренового каучуку, фтору, хлоропрену, силікону.

Освоївши самостійний ремонт методом холодної вулканізації, ви можете на «Заводі Еластомер» купити сиру гуму для гумування валів, катків виробничих ліній, ролл-трейлерів, з’єднання транспортерних стрічок.

Відновне гумування коліс навантажувачів, складських штабелеров коштує набагато дешевше, ніж повна заміна колісних пар. При заводському відновленні катків і роликів до звичайного процесу додається очищення зношеного гумового покриття, балансування готових виробів.

Наварювання гуми на метал, що забезпечує високу адгезію гарячої суміші – основна технологія захисту. Але гумувати метал без застосування складного обладнання (прес-форм, вулканізаторів) можна і гумовими пластинами, які «Завод Еластомер» випускає в широкому розмірному і якісному асортименті. Технічні пластини виготовляються зі стандартної, маслобензостійкої, вакуумної, силіконової гуми, кріпляться до металу, пластику клейовими або болтовими з’єднаннями. Гумовий лист (товщиною від 1 до 50 мм) застосовується для гумування нерухомих з’єднань, виробничих настилів, підлогових покриттів виробничих цехів, складів.

Переваги наших пропозицій

Виробничі можливості і обладнання заводу, що працює з 2001 року, дозволяють нам виконувати технічні завдання будь-якої складності, проводити футерування коліс, катків, роликів, барабанів для виробників технологічного обладнання, прокатних станів і харчових ліній. Постійні замовники зазначають такі переваги співпраці з «Заводом Еластомер»:

 • якість гумотехнічних виробів (забезпечується сучасним обладнанням, технологічної дисципліною);
 • різноманітність гумових сумішей (більше 400 складів, що включають імпортні компоненти);
 • прийом на відновлення зношених деталей;
 • виконання складних індивідуальних замовлень.

Завдяки якості виробів, гнучкості виробництва, нашими постійними партнерами стали великі металургійні комбінати, гірничодобувні кар’єри, машинобудівні заводи.

Часті питання

Не знайшли потрібну відповідь на питання?

Залиште свій телефон і ми Вам зателефонуємо!