057 784-03-58
050 400-85-55
068 669-54-53

ТОВ «Завод Еластомер»

Найбільший виробник широкого асортименту гумових сумішей,

різних гумотехнічних виробів (ГТВ) і гальмівних колодок для автомобілів

Про компанію

Основним видом діяльності ТОВ “Завод Еластомер” є виробництво широкого асортименту гумових сумішей. Підприємство також виробляє різні гумові вироби (ГТВ) і гальмівні колодки для автомобілів. Надаємо послуги з розробки та виготовлення оснащення для виробництва ГТВ, а також по підбору і розробці необхідної гумової суміші. Правильна організація роботи та сучасне обладнання дозволяють нам виконувати замовлення в короткі терміни. Ми постійно працюємо над вдосконаленням продукції і задоволенням потреб наших замовників.

завод рти Украина

Сучасне високотехнологічне оснащення заводу і грамотна організація виробничого процесу дозволяють гарантувати якість нашої продукції. Її конкурентоспроможність визначається і тим, що в своїй роботі ТОВ «Завод Еластомер» завжди орієнтується на задоволення всіх вимог і побажань замовника.

БУДЬТЕ НАШИМ ПАРТНЕРОМ розвивайтеся разом з НАМИ!

Наші переваги

рік заснування

Історія розвитку ТОВ «Завод Еластомер» бере свій початок з 2001 р. Протягом цих років підприємство постійно зростало і розвивалося, підвищуючи якість продукції, що випускається.

команда професіоналів

Розвиваючи нашу команду, ми сприяємо процвітанню наших замовників, так як цінуємо кожного з них.

високі стандарти якості

Ми постійно працюємо над вдосконаленням продукції і задоволенням потреб наших замовників.

Клієнти

Сьогодні клієнтами ТОВ «Завод Еластомер» є представники середнього і великого бізнесу. Для кожного свого клієнта підприємство створює максимально вигідні умови співпраці. Продукція нашого виробництва поставляється нами як на підприємства України (Запоріжсталь, Укрбургаз, ХТЗ, Югок), так і на великі підприємства.